Emko

Firma

powstała w 1996 roku rozpoczynając działalność na rynku polskim jako generalny przedstawiciel SPX PowerTeam z USA - i pozostaje do dziś autoryzowanym centrum sprzedaży i serwisu narzędzi POWERTEAM na terenie Polski.

Ogólne Warunki Sprzedaży

Zamawiając towary w naszej firmie, Klient akceptuje Ogólne Warunki Sprzedaży (OWS) dostępne tutaj.

Nasza oferta

Bazowa oferta to narzędzia hydrauliczne 700bar: cylindry i podnośniki o mocy do 1000ton, pompy 700bar, ściągacze łożysk o sile do 100ton, prasy warsztatowe (do 250t), przecinaki i rozpieraki hydrauliczne, podnośniki poduszkowe (do 73t) itp.

Z upływem lat do naszego programu dodawaliśmy kolejne linie specjalistycznych narzędzi, w tym:
» ściągacze hydrauliczne zintegrowane PH(Z) - z wbudowaną pompą, o sile 6 ÷ 30ton;
» klucze hydrauliczne nasadowe i oczkowe o mocy do 180 000Nm;
» narzędzia hydrauliczne warsztatowe - żurawiki, podnośniki platformowe, prasy do filtrów olejowych, lewarki typu "żaba" itp.

Z duchem czasu...

W 2001r. uzupełniliśmy ofertę o ważną linię urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych i pneumatycznych- zakuwarek, przecinarek, skrawarek, stołów testowych, maszyn płuczących, znakowników itp., zapewniając naszym Klientom kompleksowe wsparcie w rozwijaniu istniejących lub tworzeniu nowych centrów produkcji przewodów z zakresu hydrauliki i pneumatyki siłowej.


Szczegółowo program maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych prezentujemy
na stronie: www.zakuwarki.com.pl

Nasza profesjonalna kadra

Dzięki wąskiej specjalizacji oraz wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży - zapewniamy Klientom fachowy dobór optymalnych typów narzędzi, a dostarczany sprzęt przechodzi u nas szczegółowe kontrole kompletności i sprawności przed wysyłką.

W serwisie bazujemy na oryginalnych częściach zamiennych a typowe materiały eksploatacyjne dostępne są w naszym magazynie centralnym na bieżąco.

Specjalizujemy się w szybkich dostawach w oparciu o import i dostawy towarów serwisami kurierskimi i dużymi przewoźnikami sieciowymi.
W codziennej obsłudze Klienta zależy nam bardzo na fachowości jak i sprostaniu najtrudniejszym wyzwaniom, takich jak dostawy "na jutro" czy rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań remontowych.

Zapraszamy do zapytań i współpracy!

© 1996 - 2016 EMKO Hydrauliczne Narzędzia Siłowe